Företaget Skellefteå Taxi

Kontakta oss

RING OSS PÅ 0910-17 000

Andreas Olofsson

Vd
andreas@skellefteataxi.se
0910-77 09 01

Siw Lindberg

Ekonom
siw@skellefteataxi.se
0910-77 09 04

Greger Öhlund

Chef Beställningscentralen
greger@skellefteataxi.se
0910-77 09 02

Sofie Strömberg

HR Ansvarig
sofie@skellefteataxi.se
0910-77 09 05

Magdalena Lundqvist

Administratör/kundfakturor
magdalena@skellefteataxi.se
0910-77 09 03

Balinda Orajärvi

Teamleader
balinda@skellefteataxi.se
0910-77 09 08

Med Skellefteå Taxi kan du känna dig trygg!

Vi fokuserar på DIG. Vi vill att du och dina nära & kära ska få en så trygg och säker resa som möjligt.
Det gäller allt från att vi gör en korrekt prissättning till att våra duktiga chaufförer tar bra hand om dig.